آلبوم گزارش تصویری این محصول را از اینجا ببینید.

معرفی نانو مکمل های غذایی طیور : مواد تقویتی تغذیه ای بخش طیور

پروتئین دامی ، طیور و آبزیان نقش اصلی در زندگی روزمره انسان دارد . بخش زیادی از این پروتئین توسط پرورش دهندگان جوجه های پرواری ( گوشتی ) تأمین می شود که در این راستا پرورش جوجه های گوشتی از ابتدای دوره تا عرضه به بازار برای پرورش دهندگان یک مرحله پر استرس و پر هزینه است .

میزان تلفات در دوره های مسائد و بدون بحران معمولا” بین 5 تا 7 درصد و در دوره هایی که سالن دچار بحران و بیماری می شود بیماری هایی از قبیل نیوکاسل ، برونشیت ، گامبرو ، اسهال خونی و سکته در وزن های بالای دو کیلوگرم تلفات بین 20 تا 40 درصد خواهد بود همچنین هزینه بالای دارو ، واکسن و انواع آنتی بیوتیک بسیار سنگین است و جوجه های گوشتی را از حالت پرورش ارگانیک و طبیعی خارج می کند .

مجموعه کارخانجات تفتان شیمی ایران با سال ها تحقیق و سرمایه گذاری کلان با دارا بودن تکنولوژی علمی نانو پلیمر و نانو کوانتوم و دارا بودن رآکتورهای عظیم در بخش تولید در این زمینه موفق به نوآوری ده ها پلیمر ارگانیک مکمل غذایی طیور گردیده است که بر اساس برآورد های بعمل آمده و اظهار نظر کارشناسان و مصرف کنندگان یکی از برترین مکمل های غذایی طیور بوده که علاوه بر آنکه نیاز طیور به دارو و آنتی بیوتیک را گاهی به صفر هم می رساند ، بلکه باعث افزایش وزن طبیعی، ازدیاد اشتها ،هضم سریع ، جذب عناصر غذایی پروتئینی میکرو و ماکرو و بالا بردن مقاومت جوجه های گوشتی در برابر امراض می شود و پرورش جوجه ها را به صورت کاملا ارگانیک می سازد .

این مکمل های غذایی می توانند در دوره پرورش 49 روزه ( 7 هفته ) بدون مصرف دارو و آنتی بیوتیک و واکسن جوجه ها را بصورت کاملا” ارگانیک به وزن 2 تا 3 کیلوگرم هم برساند و مشکل سکته را به کلی از بین ببرد و تلفات را به صفرهم برساند .

9000

طریقه مصرف :

1 لیتر مواد با 3000 لیتر اب محلول شود و از ابتدا تا انتهای دوره در پنج روز اول هر هفته استفاده شود .
لازم به ذکر است اموزش نحوه دقیق استفاده از محصول هنگام خرید یه خریدار داده میشود.

مزایای استفاده از مکمل های غذایی طیور تفتان شیمی ایران :

  1. مقاوم سازی جوجه های گوشتی در برابر امراض
  2. پرورش کاملا” ارگانیک جوجه های گوشتی
  3. پایین آوردن تلفات جوجه ها
  4. ازدیاد اشتها و هضم سریع غذا و جذب عناصر میکرو و ماکرو توسط طیور
  5. پایین آوردن هزینه های تولید
  6. نگهداری راحت مکمل های غذایی تفتان شیمی ایران بدلیل ماندگاری در تلورانس دمای 10- تا 80+ و بدون تاریخ مصرف بودن آن و شرایط انبارداری آسان
مقاوم سازی جوجه ها در برابر امراض 95%
برورش ارگانیک جوجه ها 100%
کاهش تلفات 95%
ازدیاد اشتها و جذب عناصر میکرو و ماکرو 60%
کاهش مصرف انتی بیوتیک واکسن و دارو 80%

توجه !

  • کارایی این محصول تنها درصورتی تضمین می شود که دقیقا طبق راهنما ودر زمان صحیح مصرف شود.
  • به دلیل ناچیز بودن عدد سمیت این محصول ، براي انسان و حیوانات حساسیت زا و سمی نمی باشد اما برای ایمنی بیشتر پیشنهاد می شود در هنگام مصرف از دستكش ، ماسك و عينك ايمني استفاده شود.
  • مجموعه تفتان شیمی ایران امکان ارائه نمونه محصولات در حد آزمایش و همچنین آنالیز عنصری مواد را در صورت در خواست ، در اختیار کمپانی قراد می دهد.
  • مجموعه تفتان شیمی ایران امکان ارائه گواهی نامه تائیدیه نانو محصولات ، و همچنین تصاویر میکروسکوپ الکترونی ، در صورت درخواست شرکت های معتبر راداراست.

نتایج آزمایش این محصول را از اینجا ببینید.