تصاویر مزارعی که از محصولات ما استفاده کردند را از اینجا ببینید.

معرفی روغن نانو ضد قارچ تفتان شیمی ایران :

این محصول در مجموعه کارخانجات تفتان شیمی ایران به کمک تکنولوژی پیشرفته نانو پلاسما کوانت به منظور جلوگیری از آفات و قارچ ها تولید شده است که استفاده های زیر را دارد:

 1. ضد قارچ و ضد ویروس گیاهی.
 2. ضد عفونی کننده خاک و آب کشاورزی.
 3. ضد آفات گیاهی.
 4. مکمل غذائی گیاه.
 5. ارگانیک بودن( ارگانیک صنعتی ) این محصول ونداشتن اثرات سوء زیست محیطی.
 6. قابل استفاده برای تمام محصولات باغی ، زراعی و گلخانه ای و هیدروفونیک.

این محصول دارای مواد آلی ارگانیک بوده و پلیمر آن به صورت نانو پلاسما کوانت و اکتیو است.

بسته بندی :
این مکمل بصورت محلول کنسانتره(غلیظ) در ظروف یک لیتری پلی اتیلن می باشد و از لحاظ زمان ماندگاری در صورتی که مکمل بصورت خالص و دور از نور شدید و حرارت در ظرف مربوطه نگهداری شود ماندگاری بلند مدت دارد و بر اساس نیاز، مکمل باید با آب مخلوط شود.

2142T

روش های مصرف نانو روغن ضد قارچ تفتان شیمی ایران :

مقدارو نحوه مصرف :

برای یک هکتار زمین زراعی یا باغی مصرف از طریق آبیاری ریشه ای و قطره ای 3 تا 5 لیتر نانو روغن ضد قارچ همراه با یک لیتر نانو سوپر مایع در 1000 لیتر آب محلول شود و مورد مصرف از سراب ورودی آب به زمین یا قطره ای تحت فشار انجام شود .

روش دوم مصرف :

1.5 لیترنانو روغن ضد قارچ را میتوان با 0.5 لیتر نانو سوپر پاوریا دی فسفات امونیم یا اوره مایع در 400 لیتر آب محلول نموده و پس از حل شدن به وسیله سم پاش روی گیاه پاشیده شود .

لازم به ذکر است که در هر دو روش مصرف غرقابی و پاشش ، به فاصله 10 تا 15 روز تکرار شود .نانو روغن ضد قارچ را میتوان به تنهایی نیز استفاده کرد.

زمان مصرف :

برای ضد عفونی کردن خاک در بستر زمین یکبار آبیاری قبل از شخم یک تا دو بار قبل از گل و شکوفه و یکبار پس از بارور شدن گیاه به فاصله 10 تا 15 روز پاشش ، روی گیاه با مواد مذکور تکرار شود .

این نانو روغن به صورت کلی ضد قارچ ، ضد ویروس وضد آفات گیاهان بوده و همچنین کرم سفید ریشه ای ، کرم شاخه خوار گیاه ، کرم شاخه خوار برنج ، پسیل زراعی و حشراتی چون مینوز ، شته و نماتود را به صورت کامل نابود می سازد.

چون این محصول مکمل غذایی گیاهان نیز می باشد ، باعث مقاوم شدن ساختار گیاه در مقابل امراض و آفات ، قارچ ها و تنش های محیطی می گردد.

نانو روغن ضد قارچ تفتان شیمی ایران ، در طولانی مدت دچار رسوب دهی و تغییر ماهیت نمی شود و در تلورانس دمایی 20 – تا 80 + درجه سانتی گراد تغییر ماهیت نداده و امکان انبارداری آسان آن را فراهم می کند این ویژگی ها به خصوص برای فروشندگان و توزیع کنندگان مطرح بوده و محدودیت میزان و زمان خرید را رفع می سازد.

نتایج استفاده از نانو روغن ضد قارچ:

جلوگیری از انواع افات و بیماریها 90%

ضد عفونی کننده اب و خاک 90%

افزایش مقاومت گیاه در برابر تنشهای محیطی %80

جلوگیری از انواع افات و بیماریها 90%
کضد عفونی کننده اب و خاک 90%
افزایش مقاومت گیاه در برابر تنشهای محیطی 80%

توجه !

 • این محصول درکنار کودهای دیگر قابل استفاده است اما تحت هیچ شرایطی قابل ترکیب با کودهای دیگر به جز” اوره” نمی باشد .
 • کارایی این محصول تنها درصورتی تضمین می شود که دقیقا طبق راهنما ودر زمان صحیح مصرف شود.
 • به دلیل ناچیز بودن عدد سمیت این محصول ، براي انسان و حیوانات حساسیت زا و سمی نمی باشد اما برای ایمنی بیشتر پیشنهاد می شود در هنگام مصرف از دستكش ، ماسك و عينك ايمني استفاده شود.
 • مجموعه تفتان شیمی ایران امکان ارائه نمونه محصولات در حد آزمایش و همچنین آنالیز عنصری مواد را در صورت در خواست ، در اختیار کمپانی قراد می دهد.
 • مجموعه تفتان شیمی ایران امکان ارائه گواهی نامه تائیدیه نانو محصولات ، و همچنین تصاویر میکروسکوپ الکترونی ، در صورت درخواست شرکت های معتبر راداراست.

نتایج آزمایش محصولات مارا از اینجا ببینید.